دوشنبه , بهمن ۳۰ ۱۳۹۶
آخرین خبرها
خانه / پروژه مهندسی عمران

پروژه مهندسی عمران

پاورپوینت روانگرایی

پاورپوینت روانگرایی مقدمه:    روانگرایی خاک پروسه ای است که در آن رسوبهای زیر سطح ایستائی آب موقتاً مقاومت خود را از دست داده و بیشتر مانند یک مایع ویسکوز عمل می کنند تا یک جسم جامد.روانگرایی بیشتر در خاکهای اشباع و بخصوص در ماسه ها و لای های بدون رس رخ می دهد. آب موجود در خاک فشاری بر ذرات ... بیشتر بخوانید »

پاورپوینت گودبرداری

پاورپوینت گودبرداری مقدمه:گودبرداري در زمين هاي انجام مي شود كه بايد تمام يا قسمتي از ساختمان پايين تر از سطح طبيعي زمين احداث شود كه گاهي ممكن است عمق گودبرداري بنابر جنس زمين به چندين متر برسد . سرفصلها: روشهای گودبرداری شيب ديواره هاي محل گودبرداري شمع بندي ( تنگ بستن)بدنه هاي گود شمع بندي چوبي شمع بندي فولادي نحوه ... بیشتر بخوانید »

پاورپوینت بادبند

پاورپوینت بادبند مقدمه:در ساختمان های چندین طبقه که طول و عرض و همچنین تعداد طبقات آن نسبت به سایر بناها بیشتر است، بایستی در ابتدا و انتهای ساختمان بادبند در نظر گرفته شود تا در برابر حرکات نیروی زلزله و بارهای شدید، اجزای ساختمان اسکلت فلزی از ساختمان جدا نشود. سرفصلها: لزوم استفاده از بادبند در ساختمان ها اثر بارهای ... بیشتر بخوانید »

پاورپوینت پیش تنیدگی

پاورپوینت پیش تنیدگی مقدمه:  پیش تنیدگی روشی است برای مقاوم سازی بتن یا مواد دیگر که توسط رشته‌های فولادی با مقاومت بالا و یا میلگردها انجام می‌شود.کاربرد پیش تنیدگی در سازه‌های پارکینگ ها، ساختمان(آپارتمانها) و در دفاتر کار، دالهای بتنی روی زمین، پلها و ورزشگاه ها، حفاری‌های سنگ و خاک، تانکهای ذخیره آب و مواد شیمیایی و … می‌باشد که ... بیشتر بخوانید »

پاورپوینت بتن

پاورپوینت بتن مقدمه:  بتن (به انگلیسی: Concrete)‏ در مفهوم وسیع به هر ماده یا ترکیبی که از یک ماده چسبنده با خاصیت سیمانی شدن تشکیل شده باشد گفته می‌شود. این ماده چسبنده عموما حاصل فعل و انفعال سیمانهای هیدرولیکی و آب می‌باشد. حتی امروزه چنین تعریفی از بتن شامل طیف وسیعی از محصولات می‌شود. بتن ممکن است از انواع مختلف ... بیشتر بخوانید »

پاورپوینت سقف‌های سبک

پاورپوینت سقف‌های سبک مقدمه:   كاهش وزن و هزينه ساخت سازه‌ها و افزایش سرعت اجرا، همراه با بهينه‌كردن رفتار ثقلي و لرزه‌اي آنها، همواره مد نظر مهندسين بوده است و از آنجا كه يكي از مهمترين اجزاي ساختمان براي رسيدن به اهداف مذكور، سقف‌ها مي‌باشند، تحقيقات و مطالعات بسياري در مراكز علمي و دانشگاهي صورت گرفته است تا با افزايش صلبيت ... بیشتر بخوانید »

پاورپوینت کاغذ دیواری,شیشه,رنگ

پاورپوینت کاغذ دیواری,شیشه,رنگ مقدمه:   توجه به فضای داخلی و نحوه و تقسیم بندی پلان ها، نقش مهمی را در ساختار معماری یك بنا بر عهده دارد. طراحی فضایی با انعطاف پذیری بالا و تنوع پذیر از لحاظ چیدمان و آرایش سطوح می تواند كاركرد های مختلفی را بپذیرد و این در حالی است كه مخاطب احساس رضایت بیشتری از فضا ... بیشتر بخوانید »

پاورپوینت کف سازی ساختمان

پاورپوینت کف سازی ساختمان مقدمه:   هدف از كف سازي به وجود آوردن سطحي است كه بتواند خواسته هاي استفاده كننده از آن را به نحوي مطلوب برآورده سازد . جنس وشكل كف بستگي به كار بري آن خواهد داشت . كف ها بايد از مصالحي ساخته شوند كه بتوانند علاوه بر وزن خود، وزن اشخاص و وسايل وارده را هم ... بیشتر بخوانید »

پروژه سازه های بتنی- شماره 4

پروژه سازه های بتنی- شماره 4 مشخصات پروژه: در پروژه حاضر یک ساختمان بتنی 5 طبقه روی پیلوت، با کاربری مسکونی تحلیل و طراحی می شود. مشخصات کامل ساختمان در شکل زیر نشان داده شده است. ارتفاع طبقات 3.2 متر، ارتفاع پارکینگ 2.8 متر و ارتفاع خرپشته 2.5 متر  می باشد. محل ساختمان در بابلسر واقع شده و نوع زمین ... بیشتر بخوانید »

پروژه سازه های فولادی – شماره 4

پروژه سازه های فولادی – شماره 4 مشخصات پروژه: كليات ساختمان كليات ساختمان با توجه به به پلان به شرح زير است. 1-ساختمان داراي 6  طبقه و پيلوت مي باشد. 2-محل پروژه استان تهران (شهر تهران) مي باشد. 3- نوع سيستم سازه اي : در جهت شرق به غرب قاب خمشي فولادي متوسط و در جهت شمال جنوب سيستم قاب ... بیشتر بخوانید »

پاورپوینت مبانی کار تصفیه‌خانه‌های آب

پاورپوینت مبانی کار تصفیه‌خانه‌های آب مقدمه:تصفیه‌خانه‌های آب نقشی کلیدی در تامین آب بهداشتی قابل نوشیدن برای مردم بازی می‌کنند. در این تصفیه‌خانه‌ها فرایندهای شیمیایی و فیزیکی پیچیده‌ای بر روی آب خام انجام می‌گیرد تا قابل نوشیدن گردند. سرفصلها: انتخاب فرایندهای تصفیه بر پایه کیفیت آب خام نگرانی‌های اساسی در مورد آب آشامیدنی مواد معلق ناخالصی‌های محلول فرایندهای مختلف فیزیکی و ... بیشتر بخوانید »

پاورپوینت مديريت ماشين آلات راهسازي

پاورپوینت مديريت ماشين آلات راهسازي مقدمه: مديريت پروژه،فرآيندي است كه جريان و بستر اجراي پروژه را از ممكن ترين راه و با ممكن ترين نتيجه مطلوب، براي تحقق و دستيابي به هدف هاي مورد نظربرنامه ريزي، سازماندهي، هدايت و كنترل مي نمايد. اهميت: ماشين آلات از بزرگترين  اقلام سرمايه اي و تعيين كننده در موفقيت و يا شكست پروژه می ... بیشتر بخوانید »

پاورپوینت مدیریت نیروی انسانی و ماشین آلات در پروژه های عمرانی

پاورپوینت مدیریت نیروی انسانی و ماشین آلات در پروژه های عمرانی مقدمه: یکی از شاخصهای اصلی توسعه یافتگی در دنیای امروز ، برخورداری کشورها اززیرساختهای مطمئن اقتصادی متکی به صنایع مادر و تاسیسات زیر بنائی می باشد. دارا بودن منابع لازم برای اجرای پروژه های بزرگ صنعتی – عمرانی به ویژه نیروی انسانی ماهر و مدیر از شروط اصلی برای ... بیشتر بخوانید »

پاورپوینت انواع جرثقیل ها

پاورپوینت انواع جرثقیل ها سر فصل ها: 1-جرثقيل دروازه اي 2-جرثقيل نيم دروازه اي 3- جرثقيل دروازه ايي بازويي 4-جرثقيل كابين دار 5-جرثقيل كنترل از روي زمين 6- جرثقيل ديواري 7-جرثقیل های برجی نام :انواع جرثقیل ها زبان :  پارسی تعداد صفحه :  25 قالب :  PPT حجم فایل : 7.7 مگابایت قیمت: 5000  تومان بیشتر بخوانید »

پاورپوینت ایستگاه راه آهن

پاورپوینت ایستگاه راه آهن سر فصل ها: فصل اول : نقش ایستگاه ها و پایانه ها در سیستم حمل و نقل فصل دوم : انواع ایستگاهها فصل سوم : ایستگاههای مسافری فصل چهارم : تأسیسات خدمات باری فصل پنجم :  تأسیسات خدمات فنی ایستگاههای راه آهن فصل ششم : طرح هندسی خطوط در ایستگاهها فصل هفتم : ایستگاههای راه آهن ... بیشتر بخوانید »